Ajur Modeli Bebek Hırkası

06.04.2020
3.108
Ajur Modeli Bebek Hırkası

Ajur Modeli Bebek Hırkası
Sevgili örgü sevenler tekrar çok güzel bir numuneyle oluşturulan bir bebek modeli kedi patisi numuneli modeli sizlere sundum .
Çok güzel renkli bir bebek modeli olan kedi patisi örneği sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum umarım sizlerde bu güzel modeli gerçekleştirme isteyeceksiniz şayet yapacak olursanız yapılış anlatımlı videoyu sayfamın sonuna paylaştım sizlerde izleyerek bu güzel bebek modeli olan modeli izleyerek basit çalışacağınızı düşünüyorum.
Arkadaşlar bu güzel modeli numune olarak düşünüp kendinize de yapabilirsiniz yalnızca bebek olarak düşünmeyin kendinize hırka ya da yelek olarak da kedi patisi örneği kullanarak harika örgüler yapabilirsiniz ya da bu modeli bebeğinize kombin olarak hırka ,şapka, patik olmak üzere tam grup yaparak harika olacaktır.
Arkadaşlar yakadan başlanan bu güzel model sizler diğer numune de yapabilirsiniz kanalımda yani deryalifikirler olarak bakıp yakadan başlayarak bu bebek hırka sayısıyla başlayıp diğer numune uygulayabilirsiniz bu model gibi bir çok numune kanalımda var sizlere numune olarak düşünce olsun .
Umarım bu güzel modeli de yapacaksınız tanım sorunuza gelince video anlatımını sonuna kadar izleyerek yapabilirsiniz.
Sevgili örgü sevenler bu modelinde sonuna geldik şimdi bu güzel kedi patisi numuneli hırkayı yapacak olan örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.