Yakadan Başlamalı Bebek Hırka Yapımı

03.04.2020
4.506
Yakadan Başlamalı Bebek Hırka Yapımı

Yakadan Başlamalı Bebek Hırka Yapımı
Yakadan başlamalı bebek hırka yapılışı basit teknik ile harika bebek hırkası modelini siz örgü sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı basit olan haroşa ve yüzük modelinin tüketimi ile yapabileceğiniz kız ya da erkek bebekler amacıyla renk değişimini değişik tercih ederek uygulayabilirsiniz.
Ayrıca sayfamızda en şık ve güzel bebek hırka modellerine ulaşabilirsiniz. Yazımızın amacıyladeki linke tıklayarak sayfamızdaki bebek hırka modellerini görmeniz mümkündür. Yeni hırka modellerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..
Yakadan başlamalı bebek hırka yapılışı
3 Yumak ip tüketimi bebe yünü kullanılmıştır.
6 Ay ve 1,5 yaş amacıyla kullanılabilir.
5 Adet düğme tüketimi
3 Numaralı şiş tüketimi
Haroşa tekniği, yüzük modeli kullanılmıştır.
Yakadan koltuk altı boyu 14 santim
Yakadan kol uzunluğu 30
Beden genişliği 28 santimç
Etek boyu 32 santimdir.
Model yakadan başlanmıştır. 80 İlmek atalım, haroşa örelim ve ilik açalım ve düğme boyutuna göre ilik açabilirsiniz. Haraşo örerken en son iki ilmeği örmeden devam ediyoruz. Giriş ve çıkışta son iki ilmeği örmeden devam edip beş diş haroşa örelim.
Devamında 15 ilmek örüp artırma prosedürü uyguluyoruz. Ve delikler oluşmuş olacak roba bölümünü ayırıp artırma prosedürü ile devam eden modelin ayrıntılı yapılışı amacıyla video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.