Süpürge Modelli Bebek Elbisesi Yapımı

13.02.2021
1.205
Süpürge Modelli Bebek Elbisesi Yapımı

Süpürge Modelli Bebek Elbisesi Yapımı

Örgü elbise modelleri nasıl örülür ? bebek elbise modelleri kaç ilmek başlanır ? bebek elbise örnekleri video anlatımı var mı ?

Süpürge modelli bebek elbisesi yapımı örgü bebek elbise sevenler amacıyla harika görseli olan şirin elbise modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Örgü bebek elbise modelleri annelerimiz doğrulusunda gerektiğince beğenilen ve tercih edilen örgü modelleri arasında yer almaktadır. Süpürge modeli bebek elbise modeli etek alanı dilimli olan şık elbise modelidir. Şiş örgü modeli sevenler amacıyla basit elbise modelleri arasında yer alan bebek elbise örneğidir. Video anlatımlı olması rahatlıkla programınızı sağlayacaktır.

Farklı örgü bebek elbise modelleri sayfamızda gerektiğince geniş model adedi bulunmaktadır. Yapılışları ayrıntılı anlatımlı olarak sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Modellerimiz bir çok şahsa hitap eden modeller mevcuttur. Yazımızdaki linke tıklayıp inceleyebilirsiniz. Yeni paylaşımlarda tekar beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..
1.5 Yumak 250 metre 100 gram bebe örgü ipi

3.5 Yada 4 numara örgü şişi

2 Adet düğme

Elbise modeli iki parçadan oluşmaktadır.

Model başlangıcı amacıyla 103 ilmek ile başlayalım, etek alanından başlanmaktadır. 5 Dilim süpürge modeli kurulmaktadır. İlk olarak 2 kıyı ilmeği örüp, 2, 19, 1, 19,1, 19, 1, 19, 1, 19, 2 aralarda ayraç tüketimi yapalım.

Model anlatımında ilk 2 ilmek ve son 2 ilmek düz örgü, devamında süpürge modelinin kurulumuna başlanmaktadır. Modelin ayrıntılı anlatımı ve yapılışı amacıyla videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bebek elbise modelleri, örgü bebek elbise yapımı hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.