2 Saatte Ör Giy Yelek Modeli

05.08.2020
1.873
2 Saatte Ör Giy Yelek Modeli

2 Saatte Ör Giy Yelek Modeli
Bu serin havalar içinin çok kullanımı basit bir model olan 2 saatte ör giy yelek modelini derhal yapabilin diye detaylı yapılışı ile karşınızdayız. Şiş ile oluşturulan son zamanların moda yelek örneklerinden biri. Alt alanı püsküllü yada püskülsüz, istediğiniz boylarda yapabileceğiniz yelek modellerinden biri. İlk örgüye başlayanların ilgi etmeleri gereken ilmek miktarını bedenlerine göre, bel alanına ölçerek başlamalılar. 2 saatte ör giy yelek modelinin detaylı ismim ismim yapılışı sizlerle.
2 Saatte Ör Giy Yelek Modeli
Hızlı bir şekilde örgü örüp, derhal kullanmak istediğinizde birtakım özel modeller döneme girer. Bu paylaşımımızda da sizler amacıyla derhal örülen yelek modeli derledik. Aynı gün bitirip, ertesi günde giymek mi? İşte bu enfes ve değişik modeli gördüğünüzde ve hem de yaptığınızda sizler de buna şaşırıp kalacaksınız. Modelin detaylarına ve lüzumlu olan malzemelere derhal bakalım mı?
Şiş örgü yelek modellerinin en basit modellerinden biri. Bebek yeleği olarak yapabilirsiniz.Tor örgü denilen yalnızca düz örerek oluşturulan model ile oluşturulan 2 saatte ör giy yelek modelinin Alıntı Türkçe yapılış videosunda, sesli detaylı yapılışını izleyerek derhal sizlerde yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.