Saray Süpürgesi İğne Oyası

18.10.2020
1.776
Saray Süpürgesi İğne Oyası

SARAY SÜPÜRGESİ İĞNE OYASI YAPIMI

Sağlıklı ve huzurlu güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her güzelliği sizler amacıyla nasip eylesin. Çok harika iğne oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri arasında konumunu alacak, Saray Süpürgesi İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel ve zarif bir model olmuş, yapımı biraz süre alsa da, yaptığınıza değecek bir model.

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri arasında konumunu almış, Saray Süpürgesi İğne Oyası Yapımında ilk olarak yeşil yaprak alanı işleniyor, daha sonra süpürge alanı yapılıyor, yapımı biraz süre alsa da, gayet şık ve güzel bir model. Bu modeli havlu kenarlarına yaparak kullanabilirsiniz, tabii ki isterseniz yazma kenarlarına da olabilir. Yapmak isteyenlere şuandan basit gelsin, sıhhatli ve güzel zamanlarda kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha eskiden paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri ortamında yer alan, Fırfırlı KUşak Trend İğne Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu Saray Süpürgesi İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.