Zincir Tığ Oyası Yapılışı

17.06.2020
4.359
Zincir Tığ Oyası Yapılışı

Zincir Tığ Oyası Yapılışı
Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa zincirli tığ oyası örnekleri severlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu İğneden Dönüşen Zincir Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.
Tam manasıyla Kıymetli Elişleri Oyalarına aslında çok ama çok yakışır olan ve dilerseniz de çeyizlik oyaları niyetine tercih edip kızlarınız amacıyla saklayabileceğiniz bu Zincir Tığ Oyası Örneğini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Yeni Yapım Tığ Oyası Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Yeni Ve Farklı Tığ Oyası Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin derim.
Kıymetli Elişleri Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla anlattıkları bu İğneden Dönüşen Zincir Tığ Oyası Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.