Lotus Çiçeği İki Şiş Yelek

26.11.2020
1.731
Lotus Çiçeği İki Şiş Yelek

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa şiş örgü çiçekli yelek yapılışı arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve son vakitlerde çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu Lotus Çiçeği İki Şiş Yelek Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla Şerifenin Örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve ördüğünüzden sonra çevreniz da görenlerinde gözlerini alamayacağı bu Şiş Yelek Örgü Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat bayanlar.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Güzel Bayan Yelek Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle ile dile getirdikleri bu 2020 Şiş Örgü Zambak Yelek Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Lotus Çiçeği İki Şiş Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.