Renkli çiçekli bebek hırkası

21.07.2021
109
Renkli çiçekli bebek hırkası

Renkli çiçekli bebek hırkası

Renkli çiçekli bebek hırkası yapımı harika renk ahengi görselliği başlı başına şık olan bu çiçekli hırka modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı video anlatımlı olarak sizlerle buluşuyor modelimizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kalan örgü iplerinizi değerlendire bileceğiniz ve yapılışı gerektiğince basit olan hırka modelini dilediğiniz yaş amacıyla uygulayabilirsiniz. Sayfamızda ilaveten bir çok hırka modelini bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak hırka modellerine ulaşmanız mümkündür. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.

2 Yaş amacıyla uygundur.

7 Renk ip kullanımı

4 Adet düğme

Tığ 3 mm ip ve elinize yatkın tığ kullanabilirsiniz.

İlk olarak 86 + 3 zincir çekelim ve üçlü trabzan yapalım. Her zincire bir trabzan şeklinde uyguluyoruz. 15 Trabzan ön, 15 kol, 26 arka, 15 kol, 15 ön şeklinde aralarda zincir çekelim. Model roba alanı arttırma ile devam edecektir. Alt alanı numune ayrıntıyı ve çiçek süsleme prosedürü kullanılmıştır. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

Bebek hırkası, örgü bebek hırkası yapımı, hırka modelleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmamalısınızız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Renkli çiçekli bebek hırkası yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.