YILDIZ ÇARKI LİF MODELİ YAPIMI

06.12.2020
1.920
YILDIZ ÇARKI LİF MODELİ YAPIMI

YILDIZ ÇARKI LİF MODELİ YAPIMI

Her şeyin en güzeli sizlerle olsun hanımlar. Rabbim tüm güzellikleri sizler amacıyla nasip eylesin. Çok harika lif modelleri yapılıyor, 2020 lif modelleri ortamında konumunu alacak, Yıldız Çarkı Lif Modeli Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, aslında çok harika olmuş, çok güzel duruyor, değişik bir model, gayet de kullanışlı, bu modeli derhal kullanmak amacıyla ya da çeyizlik olarak yapabilirsiniz.

Yıldız Lif Modeli Yapımı
Lif modelimiz Sibelle Örgü 2020 Lif Modelleri arasında konumunu almış, Yıldız Çarkı Lif Modeli Yapımında 3 renk ip kullanılmış, ana renk olarak beyaz başka iki renk ise, aynı rengin iki değişik tonu seçilerek kullanılmış, sizler elinizde tespit edilen çoğalan iplerinizi isterseniz bu modelde uygulayabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Modelimizin yapımına ilk olarak yıldız taban işleyerek başlıyoruz, daha sonra üzerindeki renkli kısımları işliyoruz. Yapacak olanlara basit gelsin, en güzel zamanlarda kullanmanız dileğiyle.

Değişik Lif Modeli
Daha eskiden sizlerle paylaştığım 2020 Lif Modelleri arasında yer alan, Renkli Rüzgar Gülü Lif Yapımına da bir bakın derim.

https://youtu.be/aSLqUOWb0x0

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.