Boyunluk Nasıl Örülür Açıklamalı

05.09.2020
1.369
Boyunluk Nasıl Örülür Açıklamalı

Boyunluk Nasıl Örülür Açıklamalı

Boyunluk nasıl örülür güzel ve basit bir model yapılışı hazırladık. Şal olarak, boyunluk olarak örüldüğünde çok güzel duran ve çok kısa sürede bitirip kullanabileceğiniz bir model. Boyunluk modellerini kışın çok kullanıyoruz. Yazlık iplerle örüp yazında kullanıyoruz. Serin akşamlarda omuzlarımızı örtmek amacıyla. Örgü boyunluk modelleri amacıyla videodaki modelde nako vals kullanılmıştı. Siz her tür iple örebilirsiniz. Tek renk ile de örüldüğünde güzel duruyor. Boyunluk modellerinde anlatımlı olarak paylaştığımız çoğu numune var. Son paylaştığımız modeller arasında çiçekli boyunluk yapımı var. Şiş yerine tığ ile boyunluk yapımını da tercih edebilirsiniz. Birçok anlatımlı modelin tanımını önceki yazılardan bulabilirsiniz.

Boyunluk Nasıl Yapılır?

Birçok renkle örülmüş numunelerini inceleyeceğiz birazdan. Sizde bu renklerden düşünce edinerek örgülerinizde kullanabilirsiniz. Boyunluk nasıl örülür açıklamalı olarak videoda yer alıyor. Eğer aklınıza takılan bir husus olursa bizlerle paylaşabilirsiniz. Bu model amacıyla 2 adet ip gidiyor. Eğer aralardaki ilmek adetlerini ve boyunluğun boyutlarını büyütürseniz ip adedi değişecektir. Bu model amacıyla tek renklerde kullanılıyor. Bana sorarsanız renkli, batik iplerle örülen modeller daha güzel olmuş. Model bayanlar amacıyla uygun. Videodaki ölçülerde örüldüğünde kız çocukları, genç kızlarda kullanabilirler.

Şimdi aynı sayılarda ve ilmek sayıları çoğaltılarak oluşturulan aynı teknikle örülen detaylı renklerdeki boyunluklara bir göz atalım.

Harika duruyorlar değil mi. Üstelik örmesi de basit. Birçok değişik iple boyunluğu örebilirsiniz. Ve keyifle kendi ellerinizle ördüğünüz örgünüzü kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınıza, sevdiklerinize özel günlerinde armağan edebilirsiniz. Kendi ellerinizle ördüğünüz hayat .

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.