AKSİLİK TIĞ OYASI YAPIMI

02.02.2021
2.176
AKSİLİK TIĞ OYASI YAPIMI

AKSİLİK TIĞ OYASI YAPIMI

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa tığ oyası modelleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Aksilik Tığ Oyasını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla sunanın oyalarına aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu yeni oya modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı oya örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Altı Motif Üstü Motif Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin derim.

Sunanın El İşleri Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Aksilik Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Aksilik Tığ Oyası Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.