Yetişkin Yelek Model Yapımı

01.01.2021
865
Yetişkin Yelek Model Yapımı

Yetişkin Yelek Model Yapımı

Yetişkin yelek model yapımı..Tunus işi örgü modeli çok basit ve güzel olan örgü modelini yelek ve battaniye yapımında tercih edebilirsiniz. Tunus işi örgü modeller tercihiniz ise çoğu modeli sitemizde ve canım anne youtube kanalımızda bulabilirsiniz. Örgü modellerin yapılışları video anlatımlı olması sizlere gerektiğince yarar sağlamaktadır. Beğendiğiniz modeli rahatlıkla izleyip programınız olası olmaktadır.

Örgü ve el işleri modelleri şiş örgüler, tığ işi örgüler kış aylarının vazgeçilmezi olmaktadır. Sitemizde en yeni örgü modellerine ulaşabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklamayı unutmamalısınızız.

Yetişkin yelek model yapımı
Yapılışı: Yapacağınız modele göre zincir sayınızı ayarlayınız. Devamında her zincirden ilmek çıkartalım, sıra sondan sıra başına kadar ilmekleri toplayalım, sıra başında üç ilmek örelim ara boşluğa ilmek saralı yine yan boşluğa ilmek saralım, yine beş ilmek örelim, sıra sonuna kadar devam edelim, ilmekleri toplarken tek olanları tek alalım beşli ilmekleri alırken arada zincir çekiyoruz. Sıra başına gelelim, yine üç ilmek örelim, ara zincir boşluğuna altı kez ilmek saralım, beş ilmek örüp yine ara boşluğa ilmek saralım ayrıntılı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz şuandan basit gelsin.

Örgü modelleri, şiş örgü modeli, örgü hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmamalısınızız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.