Mozaik Desen Örgü Bere

07.10.2022
304
Mozaik Desen Örgü Bere

Mozaik Desen Örgü Bere

Harika bir örgü modelleri yle örülmüş. Güzel bir video ile modelin yapılışını öğreneceğiz. 4 değişik renkten ince. Beğendiğimiz renklerle en güzel mozaik desenleri bere yapılışı nı öreceğiz. Bebekler amacıyla tasarlamak amacıyla öğrenmek amacıyla modellenebilir ni örebiliriz . Bere modelleri nde numune hem kızlar amacıyla hem de amacıyla uygun. Gönül içersinde ileör onu iki kişilik içersinde yapabilirsiniz.

Beremizi örerken 2 renk. Bir ana renk birde ara renk merkezi. Arada batik ipleri de kullanabilirsiniz. Şapkayı eşler arasında kombin olarak örebilirsiniz. Anne kız, anne kız, baba kız, baba çocuk yada aile boyu aynı boydan boya şapkayı örüp grupı olarak kullanabilirsiniz. Erkek örgü şapkası , bayan örgü modelleri olarak renk düzeniyle örebilirsiniz. Siyah beyaz uyumunu söylemeye lüzum yok. Hangi model örersek kara beyaz her vakit ile çok güzel uyum içersinde.

Mozaik desen örgüsü yapılışı aşamaları yabancı örgü modellerinden . Tığ işi lastik ile başlıyoruz. Dilerseniz numune şiş örgü lastik modelleri ile başlayabilirsiniz. Daha sonra şapkanın üstüne mozaik desenini sonra başlayabilirsiniz. Mozaik deseni ni yalnızca şapkada değil örgü atkı modellerinde , örgü boyunluk modellerinde kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesi, örgü hırka modelleri, örgü puf modelleri, örgü pas modelleri gibi daha burada sayamadığımız pek modelde kullanabilirsiniz. Aynı desende şapkalara grup örgü eldiven modelleriörebilirsin. İlk olarak mozaik desen örgü yapılmayacak şekilde yapılacakta nasıl olacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.