Dekor Cepken Yelek Modeli

Dekor Cepken Yelek Modeli

Dekor Cepken Yelek Modeli

Yaz aylarına girerken örgü örmekten ve örgü giymekten vazgeçemeyenler amacıyla buradayız bugün. İster çocuklar ister genç ve yetişkinler amacıyla uyarlanabilecek bir dekor cepken yelek hazırladık.

Sipariş ve satış amacıyla gerektiğince elverişli olan modeli , sevdiklerinize armağan olarak da hazırlayabilirsiniz. Gömlek üstüne kombinleyerek hem şık hem spor bir manzara elde edebilirsiniz
Yeleği örerken ihraç çoğu orta kalınlıkta bir ip ve ona uyumlu bir tığ kullandık. İp tercihini elinizdeki imkanlara ve zevkinize göre şekillendirebilirsiniz. Daha ince daha kalın ya da değişik dokularda ip kullanmak mümkündür. Tığ numarasını da kullanacağınız ipe uyumlu seçmeniz gerekir.

Sitemizde ve youtube kanalımızda buna benzer çoğu modeli ve anlatımını bulabilir , daha değişik husus ve alanlarda da verilere ulaşabilirsiniz. Örgü ve tığ işi modelleri , tunus işi anlatımları , kendinyap ve okul evveli bölümünde da çoğu içerik görebilirsiniz.

Videolarımızın ve içeriklerimizin devamlılığı amacıyla kanalımıza abone olmayı , sitemizden beğendiğiniz içerikleri sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin. Yeni videolarımızda görüşmek üzere hoşçakalın…

Dekor Cepken Yelek Modeli Anlatım Videosu ;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.