YENİ TASARIM UZUN LİF ÖRGÜ

13.03.2021
2.741
YENİ TASARIM UZUN LİF ÖRGÜ

YENİ TASARIM UZUN LİF ÖRGÜ

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa lif örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son vakitlerde çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu Yeni Tasarım Uzun Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla serpilin lif örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve şayet dilerseniz evde çoğalan ipleriniz ile ya da sevip te alacağınız ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel lif modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı lif modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Örümcekli Bebek Lif Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Serpilin Lif Sepeti Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Yeni Tasarım Uzun Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Tasarım Uzun Lif Örgü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.