Tunus İşi Kundak Yelek Modeli

21.03.2020
1.983
Tunus İşi Kundak Yelek Modeli

Tunus İşi Kundak Yelek Modeli
Tunus işi kundak yelek modeli yapımı gerektiğince güzel olan modeli ister kız ya da erkek bebekler amacıyla değişik renk alternatifi ile yapabilirsiniz.

Bebek yelekleri en çok sarfedilen örgü modelleri arasında yer almaktadır. Bebek kıyafetleri arasında bir çok örgü bebek yeleği yapılmaktadır. Sayfamızda gerektiğince güzel ve şık bebek yelek modellerini video anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Kız ve erkek bebek yelekleri de sayfamızda mevcuttur. Yazımızın amacıyladeki linklere tıklayarak modellerimize ulaşabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde yine beraber olma dileği hoşçakalınız..

Tunus İşi Kundak Yelek Modeli Yapımı
1 Yaş amacıyla uygundur.

2 Renk ip tüketimi orta kalınlıkta bebe ipidir.

Tunus tığ tüketimi model anlatımında 4,5 mm tığ tercih edilmiştir.

2 Adet düğme

Model yapılışına iki zincir çekip amacıyladen ilmek çıkartarak başlanmaktadır. Alt kıvrımını engellemek amacıyla değişik teknik ile etek ucu ayrıntıyı örülmüştür.

Devamında zincir tepelerinden ilmek çıkartarak tunus işi yöntemini uyguluyoruz. Lastik yöntemi uyguluyoruz 1 ters 1 düz prosedürünü yapıyoruz. Lastik bölümünü da pirinç yöntemi ile devam ediyoruz. Toplamda 4 sıra lastik yapıyoruz.

Modelin ayrıntılı yapılışı amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.