Örgü Yatak Şalı Yapımı

15.10.2022
321
Örgü Yatak Şalı Yapımı

Örgü Yatak Şalı Yapımı

Örmesi basit görkemli bir modelin yapılışını daha hazırladık. Örgü yatak şalı yapımı. İsterseniz örgüyü yatak boyu ölçülerinize göre ayarlayarak örgü yatak örtüsü modelleri olarak da tamamlayabilirsiniz. Örgü battaniye modelleri olarak kullanabilirsiniz. Muhteşem bir model. Kolay ama gösterişli. Örülmeye değer. Tığ işi örgü biliyorsanız , örgüye yeni başladıysanız örgü yatak şalı yapımını da örmeye başlayabilirsiniz. Örneğin biraz daha evvelce ördüğümüz yatak örtülerinden bahsedelim. Hazır mısınız? O durumda derhal 2. paragrafa geçin.

Ayçiçeği popcorn yatak örtüsü yapılışı çok zarif bir örnek. Dantel ipleriyle ya da değişik iplerle yatak örtüsü olarak örüp kullanabilirsiniz. Örgü yatak örtüsü yapılışı tekrar battaniye modelleri olarak kullanacağımız görkemli bir model. Şiş örgü örnekleriyle örülmüş yünlü iplerle, akrilik iplerle öreceğiniz modellerden. Örgü battaniye yatak örtüsü dantel ipleriyle öreceğiniz dantel örneklerinden. Dantel yatak örtüsü nasıl yapılır ayrıntılarıyla öğrenelim.

Üçgen motiflerle V trabzanlarla yapılmış duruşu çok güzel bir modelin anlatımını hazırladık. Yatak şalı olarak tamamladığımız modellerden. İstersek tamamlayabilir yatak örtüsü olarak da kullanabiliriz. Üçgen motiflerin yapılışı ile örgü yatak şalı yapımına başlayalım. Yatak şalının ölçüleri 150 x 240 cm civarı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.