YENİ MOZAİK BATTANİYE

15.01.2021
1.985
YENİ MOZAİK BATTANİYE

YENİ MOZAİK BATTANİYE

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa mozaik battaniye modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm andan itibaren sizlere göstermek amacıyla sabırsızlandığım bir o kadar da çok şık olan bu Yeni Mozaik Battaniye Yapılışını sitemize ekliyoruz bayanlar.

Tam manasıyla Suzan Hobi Örgüleri türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz renkler ile tercih edebileceğiniz bu Yeni Battaniye Modelini umarım zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, şuandan yapacakların ellerine kollarına sağlık.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Çeyizlik Battaniye Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Yeni Mozaik Battaniyena bakmadan geçmeyin lütfen.

Suzan Hobi Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizlere anlattıkları bu Yeni Mozaik Battaniye Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Mozaik Battaniye Yapılışı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.