Tavşanlı Yelek Bebek Yeleği Yapımı

18.03.2020
1.630
Tavşanlı Yelek Bebek Yeleği Yapımı

Tavşanlı Yelek Bebek Yeleği Yapımı
Merhabalar bugün harika bir yelek modeli ile sizlerin karşısındayız. Bebek yelekleri gerektiğince çok tercih edilen örgü modelleri arasındadır. Tunus İşi Bebek Yeleği Modeli çok değişik küçük detaylar harika görselliği getiren kullanımı basit bebek yeleği yapımı sizlerin beğenisini bekliyor. Bebek yelekleri nerdeyse dört mevsim kullanıla biliniyor.
Olmazsa olmazlardan kesinlikle küçüklıklar amacıyla özenle örüyoruz. Tunus işi modellerini seviyorsanız bu modelimiz tam size göre olduğunu düşünüyorum. Tunus işi tavşan yelek modeli küçük tavşan figürleri ile yelek modeline ayrı güzellik vermiş, değişik renklerde yapabileceğiniz bir yelek modelidir. Yapılışı ayrıntılı video anlatımı ile gerektiğince sizlere basitlik sağlayacaktır.
Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimi iletiyorum. Tunus işi tavşanlı bebek yeleği. 2-3 yaş amacıyla uygundur. 1.5 nako lüks minnoş ip tercih edilmiştir. 3.5 Numara Tunus şişi kullanılmıştır.
Dört Adet ahşap düğme tercihi. Tığ numarası çok mühim değildir. Çok büyük olmayan yeleğimiz üç parçadan oluşuyor iki parça ön bir arka evvelce ön parçalar kırk ilmek atarak başlıyoruz arka yetmiş dört ilmek tekniğimiz pirinç ve düz örgüden oluşmakta her çocuk amacıyla gövde ölçü tablosuna bakarak yapabilirsiniz.
Detaylı yapılış amacıyla video anlatımını seyrederek uygulaya bilirsiniz. Tunus işi yelek yapımı, örgü, örgüler ve el işi hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok utlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız mühimdir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.