Kısa Kollu Bebek Yeleği Yapılışı

10.09.2022
323
Kısa Kollu Bebek Yeleği Yapılışı

Kısa Kollu Bebek Yeleği Yapılışı

Erkek bebek yelek modelleri olarak kullanacağımız mevsimlik yelek modelleri olarak kullanacağınız mükemmel bir yelek tanımı hazırladık. Bebek yelekleri model olarak çok güzel duruyor. Kapşonlu bebek yeleği yapılışı amacıyla haraşo örgü modelini ve şiş örgü numunelerinden çok hoş bir modelin yapılışını kullanıyoruz. Dilerseniz kol boyunu uzatarak bebek örgü hırka modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Altına çok hoş örgü pantolon modelleri, örgü etek modelleri örebilir güzel bir grup oluşturabilirsiniz. Bebek patikleriyle de grupları tamamlayabilirsiniz. Şimdi biraz erkek bebek örgü modellerinden bahsedelim.

Kolay erkek bebek yeleği yapılışı önden düğmeli tek renk olarak ördüğümüz bebek yelek modellerinden. Şiş ile basit erkek bebek yeleği yapılışı haraşo örgü örneğiyle örülen spor modellerden. Renkli yelekler örmek dilerseniz selanik bebek yeleği nasıl örülür inceleyebilirsiniz. Muhteşem bir model. Her vakit bulunduğu gibi daha çok model amacıyla önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi kısa kollu bebek yeleği yapılışını öğrenelim.
Çok şık çok zarif kapşonlu mevsimlik kullanılabilecek bir yelek tanımı hazırladık. Kapşonu iptal edebilir yakalı olarak örebilirsiniz. Kolları uzatarak hırkaya çevirebilirsiniz. El örgüsü bebek yeleklerinde numune değişiminden model değişimine kadar farklılıklar yapabilirsiniz. Örneğiyle, modeliyle üstünde farklılık yapılmadan her renkle örülecek nadide modellerden. Model 1 yaş amacıyla uygun. İlmek sayıları ayarlanarak daha büyük bebekler içersinde örülebilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.