YENİ MODEL GÖKKUŞAĞI LİF

31.01.2021
753
YENİ MODEL GÖKKUŞAĞI LİF

YENİ MODEL GÖKKUŞAĞI LİF

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa 2019 yeni gökkuşağı lif örgülerinden olan ve eminim ki görüldüğü ilk andan itibaren gerçekleştirme isteyeceğiniz bir o kadar da kullanımı kolay lif örgülerinden olan bu Yeni Model Gökkuşağı Lif Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla Sibelle Örgü Liflerine aslında çok ama çok yakışır olan ve yeni tığ işi liflerinden en tatlı hallerinden olan bu Güzel Gökkuşağı Lif Modelini umarım sizlerde en kısa vakitte bitirirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde paylaşım yaptığımız başka bir Çok Güzel Çiçekli Liflerinden olan ve bitirdikten sonra banyonuza da renk katacak olan bu Puf Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına detaylı ve yalın şekilde anlattığı bu Yeni Model Gökkuşağı Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Yeni Model Gökkuşağı Lif Yapımı Videosu

https://youtu.be/-GU062iAf0E

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.