Bohem Bluz Yapılışı

20.06.2021
450
Bohem Bluz Yapılışı

Bohem Bluz Yapılışı

motifinden harika bir bluz daha. Bohem bluz yapılışını baştan sona detaylı anlatımlı olarak Çiğdem Talipoğlu Hanım paylaşıyor. Bu güzel bluz tanımı amacıyla kendine çok teşekkür ediyoruz. Çiğdem Hanımın çok güzel paylaşımları var. Çok güzel örgüleri var. Kendisini ilk kez Ben Derya Baykalın örgü programında görmüştüm. Daha sonra kendisini takip etmeye başladım. Ve bu güzel bohem bluz yapılışını paylaşınca bende sizlerle paylaşmak istedim. Tığla bluz modellerini evde kalan ipleri değerlendirmek amacıyla örebilirsiniz. Yazlık bohem bluz yapılışı çok beğenilecek bir örnek. Motif ve zincir adetlerini ayarlayarak kendi bedeninize göre örebilirsiniz. Örgü modellerinden beğendiğiniz örnekleri her yaş amacıyla ayarlayarak örebilirsiniz.
Hem renk renk motiflerle, hem kırmızı hemde beyaz renkle örülmüş örneğini göreceğiz. Her renk ile çok güzel olmuş. Sizde Çiğdem Hanımın bizlerle paylaştığı bohem bluz yapılışını beğendiğiniz renklerle örebilirsiniz. Pamuklu ipler, merserize iplerle kullanabilirsiniz. Evde olan iplerinizi de kullanabilirsiniz. Yaz amacıyla natural liflerle yapılmış ipleri kullandığınızda çok daha sıhhatli olacaktır. Ve kullanacağınız iplere göre tığlar tercih ederek örebilirsiniz. Yazlık tığ işi bluz yapımı amacıyla evvelce örülmüş örnekleri, modelleri görelim.
3 değişik renk programı ile örülmüş bohem bluzları gördük. Detaylı anlatımı videoda yer alıyor. Bluzu örerken aklınıza takılan rastgele bir husus olursa yorum kısmından sorabilirsiniz. İşte bohem bluzun yapılışının videolu anlatımı. İyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.