Yazmalara Gösterişli İğne Oyası

20.04.2023
353
Yazmalara Gösterişli İğne Oyası

Yazmalara Gösterişli İğne Oyası

İğne oyası modellerinden yazmalara çok yakışan görülmemiş bir modelin yapılışını hazırladık. Modele ilk baktığımızda mekik oyası gibi duruyor. Daha evvelce de mekik oyası gibi duran iğne oyasından bahsetmiştik. Modeller biraz benziyor. İkisi de çok güzel duruyor. Yazmalara gösterişli iğne oyası örneği tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda severek kullanacağınız modellerden. Örneğin iğne oyası basit karanfil yapımı tek renklere de desenli yazmalara da çok yakışacak. Hatta fular süslemelerinde de kullanabiliriz. İğne oyası dağ yazma örneği yapılışı ufak havlularda da kullanılabilir. İğne oyası mutfak havlularına da çok yakışır. İğne oyası basit lale yapılışı tekrar yazmalarınızda severek kullanacağınız yeni iğne oyası modellerinden. Yazmalara çok yakışacak modelin yapılışına geçiyoru
İğne oyası düğüm teknikleriyle ve iğne oyası pırpırlarla yapılmış güzel bir model. Desenli yazmalarda, tek renk yazmalarda severek kullanacağımız gösterişli modellerden. Mavi yazmaya iğne oyası olarak uyarlanmış durumunu göreceğiz. Böylece model ile ilgili bir fikrimiz oluşacak ve renk renk yazmalara yapacağız.

Modeli tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok hoş çok zarif. Yazmalara gösterişli iğne oyası örneği amacıyla son olarak videoya geçelim. Ayrıntıları öğrenelim. İyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.