Yuvarlak Lif Modeli Papatya Sepeti

25.03.2022
130
Yuvarlak Lif Modeli Papatya Sepeti

Yuvarlak Lif Modeli Papatya Sepeti

2022 senesinde yeni dizayn lif örneklerine yer vermeye devam ediyoruz. Yeni dizayn lif modellerin yapım aşamalarını video anlatımlı şekilde olması herkes amacıyla basitlik sağlamaktadır. Genellikle yeni örmeye başlayan bayanlar amacıyla çok yol gösterici olmaktadır. Lif modelleri çeyizler amacıyla ve satış yapan arkadaşlar amacıyla örgü modelleri arasında en çok oluşturulan el işleri arasında yer almaktadır. Lif örneklerinin geçmişten şu vakita kadar geliştirerek devam etmiş olması çoğu modelin oluşumuna vesile olmuştur. Her sene bulunduğu gibi bu sene da sizler amacıyla en yeni ve en güzel modelleri sunmaya gayret edeceğiz.

Bugün çok güzek yuvarlak papatya sepeti lif modelinin anlatımını yaptık. Modelimiz amacıyla malzeme olarak , toplamda 4 renk ip kullandık. Zemin rengi olarak beyaz lif ipi kullandık. Çiçekler ve süsleme detayları amacıyla tekrar beyaz ,sarı,yeşil ve açık kahve kullandık. Renkleri değiştirmek dilerseniz zevkinize göre şekillendirebilirsiniz elbette. Bir de elinize ve lif örmeye ideal 2-7 numara arasında bir tığ tercih edebilirsiniz.

Örmeye başlarken zemin bölümünü tüm olarak da örebilirsiniz . Ardından süsleme detaylarını aynı şekilde uygulayabilirsiniz. Süsleme detaylarında videoyu izleyerek detayları rahatlıkla yapabilirsiniz. Son olarak kıyı tığını yapıp lifimizi tamamlamış oluyoruz. Daha değişik modeller ve anlatımları amacıyla sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her vakit bulunduğu gibi; sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz. Bütün örgü sevenlere şuandan basit gelmesini diliyoruz.

Bu ve bunun gibi çok daha çok anlatımlar amacıyla; sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

https://youtu.be/YQEuEfnPWaQ

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.