Tığ İşi Baharlık Omuz Şal

Tığ İşi Baharlık Omuz Şal

Tığ İşi Baharlık Omuz Şal

Serinleyen havayla beraber yelekler, hırkalar, şallar ve etollerin mevsimi gelmiş görünüyor. Bu yardımcı giysileri günlük ve gece kullanımda kıyafetlerinin üzerine tercih edilir. Hem kıyafetinizi tamamlamış olur hem de serin hava şartlarından kendinizi korumuş olursunuz. Örgü etollerin kullanım alanları genel olarak abiye kıyafetlerle oluyor. Fakat spor bluz ve gömleklerinizle kullanabileceğiniz kolay modellere de rastlayabiliriz.

Şal modelini örerken zevkiniz ve tercihleriniz tarafında ip tercihi yapılabilir. Kullandığınız ipe uyumlu olan bir tığ numarası tercih etmeniz ehemmiyet arz etmektedir. Uygun ip çeşitleri çeyizlik şal ve yelek ipleri, simli ya da angora tipinde parıltılı ipler ya da batık ipler olabilir.
Papatyanın Örgü Dünyası Youtube Kanalı anlatımı ile yapacağımız etol şal çoğu kıyafetinizin üzerine alıp kullanabilirsiniz. Tercihinize göre ip ve iplerinize göre tığ kullanmanız gerekmektedir. Yapacağınız modelin fotoğrafları ve anlatım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Güzel anlatımından ötürü Papatyanın Örgü Dünyası Youtube Kanalına Teşekkür ediyoruz. Bunun gibi anlatımların devamı amacıyla videoyu beğenip kanala abone olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şuandan kolay gelsin.

Bunun gibi daha pek çok model ve anlatımı, çeyizlik örgü modelleri, kolay bulgular ve yemek tarifleri amacıyla sitemize göz atmayı unutmayın. Görüşmek Üzere…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.