Yazlık Tığ İşi Dantel Patik Yapımı

10.06.2020
2.216
Yazlık Tığ İşi Dantel Patik Yapımı

Yazlık Tığ İşi Dantel Patik Yapımı
Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa dantelli patik modelleri örmek isteyenlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu Yazlık Tığ İşi Dantel Patik Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.
Yazlık Tığ İşi Dantel Patik Yapımı
Tam manasıyla Gülümseten Marifetler Patiklerine aslında çok ama çok yakışır olan ve ister evde çoğalan ipleriniz ile dilerseniz de sevdiğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Yazlık Patik Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Çeyizlik Patik Örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Çeyizlik Beş Patik Örgü Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.
Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla anlattıkları bu Yazlık Tığ İşi Dantel Patik Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.