Tunus İşi Piramit Modeli Yapımı

15.02.2021
986
Tunus İşi Piramit Modeli Yapımı

Tunus İşi Piramit Modeli Yapımı

Tunus işi piramit modeli yapımı değişik renklerde uygulayabileceğiniz basit ve görselliği güzel olan örgü modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapım aşamaları ayrıntılı video anlatımlı olması sizlere gerektiğince basitlik sağlayacaktır.

Örgü modelleri kış mevsiminin vazgeçilmez el işleri arasında yer almaktadır. Tunus işi modelleri de çok tercih edilen örgüler arasında yer almaktadır. Kazak, yelek ve patik modellerinde sıkça uygulanmaktadır. Sitemizde örgüye dair değişik el örgülerinin örneklerini video anlatımlı bulabilirsiniz.

Yapılışı: Yapacağınız modele göre zincir sayınızı ayarladıktan sonra her zincir amacıyladen bir ilmek çıkartıp ilmekleri toplayarak sıra başına gelelim. Toplamda beş sıra classic tunus işi örelim ardından model kurulumuna geçelim. Diğer renk ip ile ilk üç ilmek örelim üçüncü ilmekten sonra alt ilmekten alarak sırayla iki, üç, dört ilmekleri alarak piramit görseline veriyoruz. Ara kısımdaki ilmek miktarını iki ya da dört olarak tercih edebilirsiniz. Detaylı anlatımı amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

Tunus işi, örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmamalısınızız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.