Telefon çanta yapılış tarifi

28.09.2020
1.106
Telefon çanta yapılış tarifi

Telefon çanta yapılış tarifi

Sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok rahat edeceğiniz telefon çantası olarak örgü modeli mi Sizlere hazırladım.

Yapılışı çok basit kullanımı basit bir model bulunduğunu düşünerek Sizlerin de Bu fikre sahip olmanızı istedim.

Pazarda markette dolaşmak de yaz Akşamları sahilde gezerken elimizde tuttuğumuz telefonlarımızın daha rahat kullanmamız amacıyla örgü tığ işi olarak sizlere telefon çantasını örüp paylaşıyorum.

Görselde görüldüğü gibi Bu güzel modelimi Umarım Sizler de beğeneceksin.

Sahilde gezerken telefonunuzu ellerinizin terletmemesi ve değişik görseli olarak kıyafetinize uyumlu renkli örüp Sizler de çok rahat kullanacağınızı düşünüyorum.

Artık iplerini de değerlendirmiş olursunuz hemde güzel bir çalışma ile gerilim atarsınız .

Evet arkadaşlar şahsımce tasarladım ve şahsım Markete gittiğimde hem telefon hem para çantası elimde tutarak daha zorlandığımı düşünüp bu tür bir programlamayı tasarlayıp sizlere de yeni Fikir olsun istedim.

İsterseniz küçücük bir çanta yapabilirsiniz dilerseniz benim yaptığım gibi bir telefonluk yapabilirsiniz ya da Biraz daha büyük yaparak çocuklarınıza çanta olarak kullanabilirsiniz.

Aksesuar olarak üstüne İşlediğim elma desenine Siz daha değişik süslemeler yapabilirsiniz değişik çevresine Oya yapabilirsiniz ben fıstık çalışması yaparak kapattım Sizler dilediğiniz gibi üstünde değişiklık yaparak değişik modelde edebilirsiniz.

Rengarenk çoğalan ipleri nizi kullanarak yapabilirsiniz yazın renkli canlı dinamik olsun dilerseniz her rengi kullanıp bu örgü telefon çantasını Sizler de elde edebilirsiniz .

Telefon çanta yapılış tarifi.

Tarih olarak sizi en anlatımlı en doğru yolun video anlatımını izlemenizi tavsiye ederim Çünkü görsele bakarak çalışmanız en mantıklısı olacaktır.

Tığ işi olarak normal Trabzon çalışılmış bir model bulunduğu amacıyla üstünde değişik model olmadığını düşünerek sizlere yapılışı izah eden ve detayları kullanım şekilleri izah eden videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Bu güzel modeli tasarımı bana ait olan çanta telefonluk modelinin anlatımı nasıl ona gelerek sizlere video izlemeye çağrı ediyorum İyi seyirler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.