Yazlık Bebek Patiği Yapılışı

17.07.2022
251
Yazlık Bebek Patiği Yapılışı

Yazlık Bebek Patiği Yapılışı

Bebek patiklerinden yazlık çok hoş incili bir modelin yapılışını hazırladık. Yazlık bebek patiği yapılışı. Her renkle küçücük sevimli bebek ayaklarına örebilirsiniz. Bebek yelek modelleri, bebek elbise modelleri, bebek hırka modelleriyle grup olarak çok şık yazlık örgü ayakkabıları örebilirsiniz. Adım ismim yapılışı videoda yer alıyor. 2 – 4 aylık bebekler amacıyla ideal olan patiği videodan takip ederek kolaylıkla örebilirsiniz. Taban bölümünü büyüterek daha büyük bebekler içersinde örebilirsiniz. Hazır bir ayakkabı üstüne, parmak arası terlik üstüne örerek örgü ayakkabı olarak tasarlayabilirsiniz. Anlatımlı bebek sandalet yapımı incilerle ve taşlarla süslediğimiz yeni patik modellerinden. Patikler amacıyla hırka, yelek, battaniye gibi örgülerinizden kalan iplerle örebilirsiniz. Böylece hem parça iplerden kurtuluruz hem de çok şık bir patiğimiz olur. Sandalet bebek patiği yapılışı amacıyla pamuklu iplerimizi, tığımızı hazırlayalım ve anlatıma geçelim.

Merserize iplerle, pamuk iplerle örülmüş kalp motifli patik yapılışı hazırladık. İnci düğmeli, incilerle süslenmiş, taşlar eklenmiş patik her renkle çok güzel duracak. Yine süslemek amacıyla sizde çoğu aksesuar kullanabilirsiniz. Örneğin yazlık örgülerden bulunduğu amacıyla deniz kabukları, tahta boncuklar kullanabilirsiniz. Eminim çok yakışacaktır. Beyaz renkli iplerle çok güzel olacaktır.

Patiğimiz bitirildiğinde yukarıdaki gibi olacak. Hadi hep beraber yazlık bebek patiği yapılışı nasıl örülüyor izleyelim.

https://youtu.be/2Ytc65t4Pdc

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.