Tığ İşi Bere Yapımı

18.01.2021
1.022
Tığ İşi Bere Yapımı

Tığ İşi Bere Yapımı

Tığ işi bere yapımı basit bere yapımı bugün ki modelimiz baykuş figürlü çocuk beresi yapılışı sizlerinde severek yapabileceğiniz çok güzel bir bere modelimiz var.

Kış mevsiminin sembolü vazgeçilmezi bere yapılıları değişik misaller değişik figürler, hanımlarımız el işlerinde gerektiğince becerikli ve değişiklikler isteyen hanımlarımız amacıyla tığ işi de seviyorsanız bu modelimizi severek uygulaya bilirsiniz.

Farklı renklerde kaban, mont ve hırkalarına uyumlu renklerde yapılabilir. Bere modelimiz 4,5,6,7, yaş grubuna uygundur. Yapılışı ayrıntılı olarak video anlatımı mevcuttur.

Canimanne.com sayfamızda bir çok bere modeli bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret edebilir ya da yazımızın amacıyladeki linke tıklayarak değişik bere yapılışlarına ulaşa bilirsiniz.

Video anlatımlarımız yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza gerektiğince yarar sağlayacaktır. Yapılışları ayrıntılı rahatlıkla öğrenebileceğiniz misaller canımanne.com adresindedir.

Tığ işi bere yapımı
Tığ işi bere yapımı detayları ve yapılışı
2 Numara tığ seçimi

Nako elit baby iptercihi

Bere modeline tepe kısmından sık iğne amacıylae 15 trabzan yaparak başlıyoruz. Her sıra derli toplu olarak artırma yaparak dilenen büyüklüğe gelene kadar örüp lastik örgüsü yapıyoruz.

10 Sıra lastik örgüsü yaptıktan sonra beremizi bitiriyoruz. Süsleme figürü olarak baykuş örüp beremize dikiyoruz.

Tığ işi, örgüler, örgü ve el işleri bere yapımı hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşım olarak yayınlamanız gerektiğince bizler amacıyla önemlidir.Video anlatımlarımızın devamlılığı amacıyla paylaşımlarla desteklemeyi unutmayınız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.