ÇOK ZARİF ÖRGÜ YAPILIŞI

22.09.2021
223
ÇOK ZARİF ÖRGÜ YAPILIŞI

ÇOK ZARİF ÖRGÜ YAPILIŞI

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa örgü modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak içtenlikle rica ettiğim ve inşallah sizlerin de kısa bir vakit sonra ördüğünüzden sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu zarif şiş örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tam manasıyla Nazarca örgü modellerine aslında çok ama çok yakışır olan ve ister kendiniz amacıyla dilerseniz de kızlarınız amacıyla çeyizlik niyetine tercih edebileceğiniz bu güzel örgü modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir model olan ve göze hoş gelen bu Dikdörtgen Şık Paspas Yapımı linkine bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Nazarca Örgü Modelleri Youtube Kanalına tatlı dille ve içten şekilde bizler amacıyla emek emek derledikleri bu zarif şiş örgüsü nasıl yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çok Zarif Örgü Modeli Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.