YAPRAKLI KRUVAZE BEBEK YELEĞİ

05.01.2021
973
YAPRAKLI KRUVAZE BEBEK YELEĞİ

YAPRAKLI KRUVAZE BEBEK YELEĞİ

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, çok seveceğinizi düşündüğüm bu şiş örgü bebek yeleklerinden olan ve inşallah problemsiz şekilde bitirdikten sonra yavrularınıza çok yakışacak olan hem de iki şiş bebek örgüleri severlerin kaçırmaması gerektiği bu Yapraklı Kruvaze Bebek Yelek Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Tam manasıyla Anne İşleri Örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve motifli bebek örgülerinin en güzel hallerinden olan bu Kruvaze Bebek Yelek Modelini umarım sizlerde en kısa vakitte bitirebilirsiniz, ellerinize sıhhat canlarım.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Güzel Kız Bebek Yelekleri çeşitlerinden olan ve sitemizde görenlerinde beğenisini fazlasıyla toplayan bu İnci Süslemeli Şık Cepken Kız Bebek Yelek Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Anne İşleri Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimiyeti ile anlattığı bu Yapraklı Kruvaze Bebek Yelek Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yapraklı Kruvaze Bebek Yelek Modeli Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.