Yarım Çiçek Gelin Yeleği Yapımı

06.06.2020
4.219
Yarım Çiçek Gelin Yeleği Yapımı

Yarım Çiçek Gelin Yeleği Yapımı
Yarım çiçek modeli gelin yeleği yapımı çeyizle amacıyla yelek modelleri gerektiğince sık oluşturulan örgü modelleri arasında yer almaktadır. Yarım çiçek tığ işi yelek modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tığ işi yelek modellerini seviyorsanız bu güzel örgü yelek modelini uygulayabilirsiniz.
Yelek örgü modelleri hanımlarımızın en çok örgü grubunda tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Yelek modelleri çok kullanımı basit kıyafetler arasında yer almaktadır. Günlük kıyafetler arasında en sık giyilen yelekler olmaktadır. Çok kullanımı basit olması yelek yapımını ve miktarını arttırmaktadır. Sayfamızda örgü modellerine ait çoğu içerik bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Örgü şiş modelleri ve tığ işi örgüleri inceleyebilirsiniz. Yazımızın amacıyladeki linke tıklayarak örgü yelek modellerini inceleyebilirsiniz.
Yarım çiçek modeli gelin yeleği yapımı
Yeleğim 46-48 gövde
Ölçüler genişlik 60 cm
Uzunluk 72-73 cm
Gelin yeleği amacıyla kullandığım malzemeler 5 yumak alize angora gold simli ip 100 grm 500 metre uzunlukta olan ip
Tığ numarası 5 numara 1, 50 mm bu yelek tek tığ numarası çok mühim tabi ki ellerinizin sıklığı da çok mühim verdiğim rakamlar kullandığım malzemeler ve elimin ayarı amacıyla geçerlidir.
Gelin yeleği yapılışı ben 503 zincir çekerek başladım her bir gövde amacıyla 30 – 40 zincir ekleyip çıkarta bilirsiniz.
Modelin ayrıntılı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Deneyecek olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.
Yelek modelleri, örgü bayan yelek modeli, çeyizlik gelin yeleği hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.