Uzun Çeyizlik Su Damlası Lif

24.01.2022
100
Uzun Çeyizlik Su Damlası Lif

Uzun Çeyizlik Su Damlası Lif

Su damlası uzun lif modeli ve yapılışı 2022 nin çeyizlik lif modelleri içersinde yer alacak en güzel modellerden bir tanesi olacaktır. İlk kez sizler amacıyla canımanne youtube kanalında paylaştığımız bu güzel modeli sizler de örerek lif modellerinize ekleyebilirsiniz.

Daha evvel yuvarlak modelinin anlatımını da yaptığımız bu güzel modeli grup olarak örebilirsiniz. Bu güzel ve yeni modeli çeyizler amacıyla hazırlayabilirsiniz . Siparişler alarak satış yapabilirsiniz. Hediyelik olarak ve grup durumunda de hazırlayabilir , güzel neticeler elde edebilirsiniz. Hem de sitemizden bunun gibi çoğu modele ulaşabilirsiniz. Çeyizlik lifler, grup lifler , uzun lif modelleri, yuvarlak lif modelleri , kese lif modelleri gibi değişik içeriklere basitçe erişebilirsiniz.

Gerekli Malzemeler , zemin olarak beyaz renk lif ipi ve detaylar amacıylase grup yaptığımız amacıyla yuvarlak modelde kullandığımız turkuaz renk lif ipi kullandık . Tercih ve zevkinize göre renk seçenekleri geliştirebilirsiniz. Tığ numarası olarak videoda 0 numara kullandık . 0-7 numara arası dilediğiniz ve elinize yatkın olan tığ tercih edebilirsiniz. Uzun lif modelimizi hazırlarken evvelce 3 parça olarak yuvarlak çiçek motiflerini oluşturup ekleyerek tamamladık. Modelin detaylı detayları amacıyla videomuza göz atabilir , izleyerek rahatlıkla örebilirsiniz.

Hem de kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her vakit bulunduğu gibi; sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.