KRUVAZE BEBEK YELEK

19.09.2020
1.321
KRUVAZE BEBEK YELEK

KRUVAZE BEBEK YELEK MODELİN DETAY ANLATIMLI VİDEO

Sevgili hanımlar üst üste binen kruvaze bebek yelek modelin nasıl yapıldığını izah eden video paylaşarak sizlere düşünce olsun istedim ve paylaştım.

Evet arkadaşlar her vakit bahsederim ki örgü model bir yerde kalmasın örgü de bebek bayan olarak ayıt etmeden örgü yapmalıyız bu model de görüldüğü gibi bayan yelek olarak yakışan bu güzel örgü örneği bir renk bebek olarak kullanarak harika oldu.

Örgüde her vakit ki gibi renklerin çok mühim olduğunu konuşmak istedim numune olarak her örgüde yapabiliriz bebeklerde renkler ilgi çektiği amacıyla canlı renkler tavsiye ederim.
Bu numune siz annelere de yapabileceğiniz bir numune olduğunu unutmayın

Çaprak çalışarak bir kemer ile görselde fark attı ve hem kullanımda rahat olur hemde görseli güzel görünür.

Yapılış anlatımına gelince ben video anlatımını izlemenizi tavsiye ederim zira yapar iken görsellere bakarak nasıl yapılır nerede örgü de numune yaptı gibi merak etmeden daha rahat çalışacağınızı düşünerek video anlatımı izlemeniz tavsiyemdir.

Yine değişik numune olarak bu modeli kullanıp değişik misallerde yapabilirsiniz yani model bu olasun numune diğer örgü modellerden yapabilirsiniz .

Örnek olarak kanalım olan orgutarifleri ziyaret edebilirsiniz çok değişik misaller bulacağınızı umarak sizlere düşünce olsun istedim.

Bu güzel modeli beğenip gerçekleştirme isteyen bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.iyi seyirler.
Yapılış anlatım Çok şeker örgüler filiz hanıma ayıt.Buradan eline sıhhat dileklerimi iletirim

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.