TUNUS ÖRGÜSÜ YAPIMI

21.02.2021
1.232
TUNUS ÖRGÜSÜ YAPIMI

 TUNUS ÖRGÜSÜ YAPIMI

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa örgü örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Tunus Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla hanım eli örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu güzel örgü modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı örgü modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle söyledikleri bu Tığ İşi Örgü Tarifina bakmadan geçmeyin derim.

Hanım Eli Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Tunus Örgüsü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tunus Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.