Sökmeli Kolay Bere Modeli

12.01.2022
90
Sökmeli Kolay Bere Modeli

Sökmeli Kolay Bere Modeli

Herkese selamlar basit bere modelleri, sökmeli basit bere modeli ve basit bebek bere modeli nasıl yapılır açıklamalı bir şekilde bu videomuzda sizler ile paylaştık. Basit ve basit bere modeli arayalar amacıyla bütün ayrıntılı anlatımlarını verdik.

Malzeme olarak iki renk kalın ip kullandım. İpin kalınlığına göre ideal numarada iki şişe gereksinimiz olacak. İp tercihinizi yapar iken bilhassa kalın ipler tercih etmenizi tavsiyeyorum bu model amacıyla. İnce ip tercih edilirse zayıf görünecek ve model kendisini gösteremeyecektir.

Bere modelini ister çocuklar amacıyla ister erişkin amacıyla uygulayabilirsiniz. İlmek adedi ipin kalınlığına göre kesinlikle değişecektir. Videodaki verileri öneme alarak ilerleyebilir , ilaveten bere ölçüm tablosunu kullanabilirsiniz. Tablo ölçüleri elinde olmayanlar amacıyla bere ölçüm tablosuna burdan ulaşabilirsiniz.

Sitemizde çoğu tığ işi ve tunus işi çocuk bere modeli bulunmaktadır. Bere modelleri , şapka modelleri . Bunlara grup gerçekleştirme dilerseniz atkı ve boyunluk modellerine göz atabilirsiniz.

Yapmamızı dilediğiniz modelleri bizlere gönderebilir, videosunu bulamadığınız modelleri de iletebilirsiniz .

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her vakit bulunduğu gibi; sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz. Bütün örgü sevenlere şuandan basit gelmesini diliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.