Baktüs Şal Modeli Yapılışı

20.01.2021
1.993
Baktüs Şal Modeli Yapılışı

Baktüs Şal Modeli Yapılışı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa tunus işi şal modelleri tipleri örmek isteyenlerin muhakkak ama muhakkak kaçırmaması gerekliliğini düşündüğüm ve eminim ki göze de çok şık gelen bu Tunus İşi Sade Baktüs Şal Modeli Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla Tamanne Örgü Şallarına aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi zevklerinize göre de keyifle örebileceğiniz bu Gösterişli Şal Modelini umarım sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit öncesinde sitemize eklediğimiz başka bir Bayan Örgü Şal Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Şişle Zigzak Üçgen Şal Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Tamanne Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Tunus İşi Sade Baktüs Şal Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Tunus İşi Sade Baktüs Şal Modeli Yapılışı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.