Televizyon Battaniyesi Yapılışı

16.06.2021
2.017
Televizyon Battaniyesi Yapılışı

Televizyon Battaniyesi Yapılışı

Şerit şerit örülen çok güzel bir battaniye. Bebek battaniyesi modelleri olarak örüp kullanabiliriz. Televizyon battaniyesi yapılışı. Evde kalan ipleri değerlendirmek içersinde güzel bir örnek. Beğendiğimiz tığ işi misaller ile battaniyeyi örebiliriz. TV battaniyesi örneği amacıyla bu güzel modelden yola çıkarak şiş örgü misalleriyle battaniyeler örebiliriz. Tığ, şiş, motifli, firkete gibi örgülerle en yeni en güzel bebek battaniyesini ördük birlikte. Motifli örgülerle de TV battaniyeleri örebiliriz. Örneğin tığ işi bebek battaniyesi motif modeli çok hoş bir örnek. Dantel misallerinden değişik örgüler içersinde kullanılabilir. Kare motifli bebek battaniyesi yapılışı harika bir örnek. Yatak örtüsü olarak tek kişilik battaniye olarak bebek battaniyesi misalleri olarak örüp kullanabiliriz. Televizyon battaniyesi yapılışı şeritlerin boyutunu dilediğiniz gibi ayarlayarak örebileceğimiz modellerden.
Battaniyenin mantığı sevdiğimiz tığ işi misallerden şeritler örülerek yapılıyor. Yapılan şeritler birbirine eklenerek mükemmel battaniyeler yapılıyor. Battaniyenin boyutları 114 cm x 157, 5 cm ebatlarında. Sizde kendinize ideal ölçülerde şeritler hazırlayarak battaniyeyi örebilirsiniz. 13 zincir, 22 zincir, 18 zincir çekerek şeritleri hazırlıyoruz. Yapacağımız örneğe göre şeritlerin genişliklerini belirleyebiliriz.
Gri, pembe, yeşil tonlarında örülmüş bir battaniye. Elde olan iplerle battaniyeler ile örülebilir. İstenilen renk seçilebilir. İşte çok severek keyifle öreceğiniz televizyon battaniyesi yapılışına. Ajurlu örgüler, fıstıklı örgüler, popcornlarla yapılmış örgüler ile battaniyeyi tamamlayabiliriz. Böylece kendimize çok şık battaniyeler örebiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.