Bebek Elbise Modeli Yapımı

13.02.2021
2.117
Bebek Elbise Modeli Yapımı

Bebek Elbise Modeli Yapımı

Bebek elbise modeli yapımı etek uç ayrıntılı olan şık örgü elbise modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı basit olan görselliği çok güzel olan elbise modelimizi örmeye ne dersiniz ?

Kız çocukları olan annelerimiz, kız torunları olan büyük anneler video anlatımlı bu güzel örgü elbise modelini uygulaya bilirsiniz.

Elbise modelinde uç kısım detayında karnıbahar örgü yöntemi kullanılmıştır. Modelin video anlatımı sayfamızda mevcuttur değişik örgü modellerinde kullana bilirsiniz.

Örgü modellerinden sipariş alan arkadaşlarımız içersinde güzel çalışma olacaktır. Sayfamızda değişik elbise modellerine ulaşmak amacıyla linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni modellerde görüşmek üzere hoşçakalın..

Bebek elbise modeli yapımı
1 Yaş uygundur.

37 Santim uzunluğunda

Eni de 26, 5 santimdir.

İp olarak 1 yumaktan biraz çok bebe yünü kullanılmıştır.

4 Numara şiş kullanımı

Haraşo örgü, selanik örgü, düz örgü yöntemi kullanılmıştır.

Etek ucundan başlanmaktadır. Uç kısımda karnıbahar modeli uygulanmaktadır. 91 İlmek ile başlayıp, 2 Diş haroşa örelim ilk ilmek boş alalım iki ilmeği beraber örelim toplamda 3 kez beraber iki ilmek örelim. Şişe toplamda dolayıp 6 kez düz örelim. Kalan 6 ilmeği iki iki beraber örelim sırayı tamamlayalım. Eksiltme ve arttırma prosedürü yapmış olduk, yine 2 çift olarak 6 kez beraber örelim, yine 6 kez ilmek dolayıp arttırma prosedürü uygulayalım. Bu şekilde sırayı tamamlayalım

Örgü modelinin arka kısmından hepsini haroşa örelim. Tekrar ön kısımda haraşo olarak örelim. 4 Sırada arka kısımda ters örgü olarak örelim. Model kurulumu 4 sıradan oluşmaktadır. Bu şekilde devam eden modeldir. Detaylı anlatım amacıyla videoları izleyerek uygulaya bilirsiniz basit gelsin.

Örgü, örgü ve el işleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Şık modelimiz olan salopet elbise modelimiz amacıyla linke tıklamanız yeterli olacaktır.


YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.