Tığ İşi Güzel Bebek Yeleği

19.10.2020
2.436
Tığ İşi Güzel Bebek Yeleği

TIĞ İŞİ GÜZEL BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa bebek yelek modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve son vakitlerde çeyizlik bebek örgülerinin de olmazsa olmazlarından olan bu Tığ İşi Güzel Bebek Yeleği Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla Örgü Aşkım Bebeğim türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve o üstünde ki desenlerine en az benim kadar çok hayran kalacağınıza emin olduğum bu yeni bebek yelek örneğini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı bebek yelek modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Hayal Hırka Kız Bebek Yeleği Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgü Aşkım Bebeğim Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla anlattıkları bu Tığ İşi Güzel Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.