Tunus İşi Bandana Nasıl Yapılır

07.01.2022
855
Tunus İşi Bandana Nasıl Yapılır

Tunus İşi Bandana Nasıl Yapılır

Tunus işi bandana nasıl yapılır sorusuna cevap arayanlar amacıyla güzel video anlatımla cevap vermeye çalıştık, Tunus işi bandana yapıyoruz. Bebeklerin mevsim geçişlerinde gereksinim duyacağı kullanımı basit bir aksesuardır. Çocuklar ve yetişkinler amacıyla de şıklık katacak bir aksesuar olabilir.

Kız çocuklarının kıyafetlerine uyumlu renklerde aksesuar olarak örülebilir. Kalan iplerinizi değerlendirip çok güzel saç bantları yapabilirsiniz. Yaz amacıyla ince ip tercihinde bulunabilirsiniz. Yaptığınız örgü elbiselerin, yelek ve hırka modellerinin kalan ipleri ile saç bandı yapıp grup olarak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Sitemizde değişik tığ işi, Tunus işi, iki şiş bandana modelleri video anlatımlı bir şekilde mevcuttur. Model tercihi şahsa ve zevke göre değişir. Sitemizde tespit edilen varlıklı içerikler arasından size ve şartlarınıza ideal olanı tercih edebilirsiniz. Sitemizin örgü modellerine göz atarak size ideal modeli kendiniz ve sevdikleriniz amacıyla örebilirsiniz. Hediyelik olarak tercih edilebileceği gibi renk renk desen desen hazırlanıp satışa da sunulabilir.

Videoda malzeme olarak orta kalınlıkta i ve ona uyumlu Tunus tığı kullandım. Tığ seçimi yapar iken hem ipinize ideal hem de elinize uyumlu olmasına ilgi edin. Modeli uygularken istediğimiz genişlikte zincir çekerek üstüne modelimizi kuralım. Baş etrafına göre ayarlayıp örelim. İki renk olabileceği gibi tek renkle de model uygulanabilir.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her vakit bulunduğu gibi; sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz. Bütün örgü sevenlere şuandan basit gelmesini diliyoruz.

Tunus işi bandana VİDEO ANLATIM

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.