İki Renkli Hasır Örgü Modeli

07.06.2020
1.172
İki Renkli Hasır Örgü Modeli

İki Renkli Hasır Örgü Modeli
Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu Yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa hasır örgü modelleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını şiddetle rica ettiğim ve son vakitlerde gelin çeyiz örgülerinin de olmazsa olmazlarından olan bu Tığ İle Renkli Hasır Örgü Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.
Tam manasıyla Şerifenin Örgü Örneklerine aslında çok ama çok yakışır olan ve dilerseniz de sevdikleriniz amacıyla hediyelik niyetlerine tercih edebileceğiniz bu Farklı Örgü Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Anlatımlı Örgü Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Kolay Çıtı Pıtı Şiş Örgü Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.
Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla anlattıkları bu Tığ İle Renkli Hasır Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.