TUNUS İŞİ ANNE ÖRGÜ YELEK

21.02.2021
1.700
TUNUS İŞİ ANNE ÖRGÜ YELEK

TUNUS İŞİ ANNE ÖRGÜ YELEK

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa yelek örgüleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını bir ablanız olarak şiddetle rica ettiğim ve ister anneleriniz amacıyla hediyelik niyetine ya da dilerseniz kendiniz amacıyla keyifle örebileceğiniz bu Tunus İşi Anne Örgü Yelek Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla haticenin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve ister evde çoğalan ipleriniz ile ya da kendi sevdiğiniz renklerde ipler ile tercih edebileceğiniz bu yeni yelek modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir güzel yelek örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu Harika Yelek Ve Battaniye Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Haticenin Örgü Keyfi Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek sunarak hazırladıkları bu Tunus İşi Anne Örgü Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tunus İşi Anne Örgü Yelek Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.