TÜLBENT İĞNE OYASI

01.02.2021
2.287
TÜLBENT İĞNE OYASI

TÜLBENT İĞNE OYASI

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa iğne oyası modelleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve benim gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Tülbent İğne Oyasını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla oya sepetim türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve eminim ki yazma kenarın işlemesinde tercih ettiğinizden sonra çevreniz da görenlerinde hayran kalacakları bu yeni iğne oyasını umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir iğne oyalarından olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Yeni İğne Oyası İşlemesi linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Sepetim Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu Tülbent İğne Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tülbent İğne Oyası Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.