BONCUKLU BEBEK YELEĞİ YAPIMI

17.12.2020
1.112
BONCUKLU BEBEK YELEĞİ YAPIMI

BONCUKLU BEBEK YELEĞİ YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, huzur kalbinizden hiç eksik olmasın dileğiyle, rabbim sizi hep huzurlu eylesin. Çok değişik ve yapımı çok basit, 2020 iki şişle bebek yelek modelleri ortamında konumunu alacak, Boncuklu Bebek Yeleği Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş duruyor, kısa sürede yaparak kullanabilirsiniz, bu örgü modelini isterseniz değişik örgülerde de kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır.

Boncuklu Örgü Yapımı
Bu güzel örgü modelimiz, Oyacı Hocam 2020 Örgü Modelleri ortamında konumunu almış, çok değişik ve güzel olmuş, Boncuklu Örgü Modeli Yapımında renkli büyük boncuklar kullanılmış, iki şişle oluşturulan örgü modelimizin, yapımı çok basit bulunduğu için, yeni başlayanlar bile zorluk çekmeden yapabilirler. Dilediğiniz renkte boncuklar kullanabilirsiniz, isterseniz bu örgü modeliyle bebek beresi de çok güzel olacaktır, değişik fikirler sizlere kalmış, hünerli parmaklarınızdan harikalar çıkacağına eminim.

Bebeklerinize yapabileceğiniz Boncuklu Bebek Patik Modellerinden olan, 2 Şiş Boncuklu Bebek Patik Yapımına da bir bakın derim, çok hoş ve güzel olmuş.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.