Trabzanin En Güzel Şekli Video

24.01.2022
348
Trabzanin En Güzel Şekli Video

Trabzanin En Güzel Şekli Video

Trabzanin en güzel biçimi video anlatımlı olarak siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Görselliği güzel ve yapılışının video anlatımlı olması kolaylik sağlamaktadır. Örgü modellerinde kolay ve görselli güzel modeller hanımlarımızın ilk seçimleri arasında olmaktadır. Genellikle yeni örgü örmeye başlayanlar amacıyla kolay örgülerle öğrenmek kolaylik sağlamaktadır.

Tığ işi örgü modelleri trabzan uygulamalı misaller her örgü modelinde uyguladığımız tekniktir. Biraz modelin yalınliğine tarz vermek uygulayacağınız örgüye şıklık verecektir. Modeli iki renk iple yapılabilir ya da yalın tek renk ip ile örebilirsiniz.

Kış aylarının vazgeçilmezi örgü modellerinde peki sizin tercihiniz nelerdir ? patik modelleri mi, bebek örgülerimi ya da dantel örmeyi mi seviyorsunuz. Geçtiğimiz senelerde dantel modelleri vazgeçilmezdi vakit geliştikçe dantel el ilişlerinde daha az örülen ama modası geçmeyen el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Bizimle görüşlerinizi paylaşır mısınız ? bizlere sosyal medyadan ve youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz. Canım anne youtube ve İnstagram canım anne sayfamızı takip edebilirsiniz..
Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her vakit bulunduğu gibi; sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz. Bütün örgü sevenlere şuandan kolay gelmesini diliyoruz.

Örgü, örgü ve elişleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

Bu ve bunun gibi çok daha çok anlatımlar amacıyla; sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Yapım aşamalarını ayrıntılı bir şekilde videomuzdan takip edebilirsiniz.

Trabzanin En Güzel Şekli VİDEO ANLATIM

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.