Minik Laleler Örgü Modeli

20.04.2020
1.467
Minik Laleler Örgü Modeli

Minik Laleler Örgü Modeli
Minik laleler örgü modeli ile bayan yelekleri örebilirsiniz. Bebek battaniyesi, bebek yeleği gibi bir çok örgü de küçücük laleler örgü modeli kullanılabilir.
Gönülden örgülerde bugün yayınlanan güzel bir numune olan küçücük laleler örgü modeli ile karşınızdayız. Bu örneği bayan yelekleri, bebek battaniyesi, çocuk süveteri ve bebek yeleği gibi bir çok örgüde kullanabilirsiniz. Örülmesi de gayet basit ve şirin bir model. Mesela motifleri 6 ilmek ve 8 sıradan oluşuyor. Mesela anlatımı videoda 3 motif çıkarılarak yapılmıştır. 3 Motif amacıyla 18 ilmek, 2 adet de kıyı ilmek olmak üzere toplam 20 ilmek yapılıyor. 20 ilmek atılıp örgüye başlanıyor.
Bilirsiniz Gönülden örgüler kanalında çok güzel örgü teknikleri paylaşılıyor. Şiş işi ile oluşturulan harika modellerin anlatımlarını Gönül hanım kanalında videolu olarak yayınlıyor. Bizler de kıymetli ziyaretçilerimiz daha çok numune öğrensin diye sitemizde videolara yer veriyoruz. Örgü bayan yelekleri kategorisinde onlarca anlatımlı model paylaşmıştık. Şimdi küçücük laleler modeline biz göz atalım.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.