BAHARLIK TIĞ İŞİ ŞAL ÖRGÜSÜ

27.03.2021
1.100
BAHARLIK TIĞ İŞİ ŞAL ÖRGÜSÜ

BAHARLIK TIĞ İŞİ ŞAL ÖRGÜSÜ

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa şal örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Baharlık Tığ İşi Örgüsünü sitemize ekliyoruz.

Tam manasıyla örgücü şirin şallarına aslında çok ama çok yakışır olan ve eminim ki en kısa sürede örünce çevreniz da görenlerinde gözlerini alamayacakları bu güzel şal modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir çeyizlik şal örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu Aşırı Kolay Yelek Şal Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Baharlık Tığ İşi Şal Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Baharlık Tığ İşi Şal Örgü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.