Tığ İşi Zikzak Örgü Modeli

16.10.2022
336
Tığ İşi Zikzak Örgü Modeli

Tığ İşi Zikzak Örgü Modeli

Örgüseverler bilhassa yazlık örgü modellerinde tığ işi modeller tercih ediyorlar . Tığ işi yazlık örgü modelleri hafif dokusu ve basit örümüyle tercih nedeni oluyor.

Sıkı dokunan ve kalın bir yapıda olan örgü modelleri yaz amacıyla pek ideal olmuyor . İki şiş modellerin birçoğu ve tunus işi modeller genelde kış amacıyla idealdur.

Bugün anlatıma aldığımız model hem çok basit , hem güzel ve kullanımı basit oluşuyla beğeni toplamaktadır. İlerleyen vakitlerde bebek ve erişkin örgü modellerinde kullanmamız ve anlatıma almamız konusu ile alakalı da istekler var. Elimizden geldiğince taleplerinizi değerlendirmeye gayret ediyoruz. Sizlerin talepleri , görüş ve önerileri bizler amacıyla çok kıymetli.

Gülcan Volkan Duran Youtube Kanalının anlatımını yapıp paylaştığı bu modeli çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Modelin yapımı ile alakalı tüm detayları videoyu izleyerek öğrenebilir, aklınızdaki soruları cevaplandırabilirsiniz. Gülcan Volkan Duran youtube kanalına bu anlatımından ötürü teşekkür ediyoruz.

Sitemizde bu ve bunun gibi daha pek çok içeriğe ulaşabilirsiniz. Başka yazılarımızda görüşmek üzere.

Tığ İşi Zikzak Örgü Modeli Anlatım Videosu ;

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.